Konwencja PiS w Radomiu.

18 września 2019 roku odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu, z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Stanisław Karczewski również uczestniczył w wydarzeniu.

- Dobra zmiana trwa już cztery lata. To czas podsumowania i czas, by wyznaczyć sobie kolejne, dobre cele. Rządy Prawa i Sprawiedliwości można podsumować słowem - wiarygodność - mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Radomiu.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość zatrzymało drogę postkomunizmu.

- Nasi konkurenci próbują wmówić ludziom, że nasze zapowiedzi są niewiarygodne, a to co się stało jest nie do utrzymania. To nie jest prawda - oznajmił.

Podkreślił, że chodzi o to, by wyborcy decydowali o oddaniu swojego głosu na podstawie faktów, a nie zabiegów manipulacji.

- Przeprowadziliśmy nasz wielki program społeczny poprawiając przy tym stan finansów publicznych do tego stopnia, że można uznać go za bezpieczny. Rok 2020 ma być rokiem bez deficytu budżetowego - stwierdził.

Zaznaczył, że to jest właśnie dobra polityka i ważne jest, aby ta prawda dotarła do Polaków.

- Polska wersja państwa dobrobytu zakłada cel, ale też drogę do niego. Stawiamy na wyrównywanie szans w społeczeństwie. To Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem podtrzymania programu społecznego, rodzinnego - powiedział.

Zaapelował, by „nie dać się uśpić za pomocą sondaży, bo to nie one wygrywają wybory”.

- Do ostatniego dnia musimy ciężko pracować. Liczy się nasz wysiłek, liczy się nasza mobilizacja, liczy się każdy głos - zakończył.

 

 

Źródło: pis.org.pl