15 czerwca 2019 roku po raz pierwszy w Wyśmierzycach odbył się festyn rodzinny pod nazwą "Dzień z Wyszemirem" nawiązujący do historii miasta i okolic. W wydarzeniu wziął udział Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.

Czytaj więcej

W dniach 15-18 czerwca odbywa się na obiekcie Klubu Tenisowego Legia w Warszawie Tenisowy Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego.

Czytaj więcej

Uroczyste obchody Święta Służby Ochrony Państwa odbyły się 12 czerwca br. w 95 rocznicę powołania Służby. W uroczystości udział wziął Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.

Czytaj więcej

O ważnych rocznicach dla Polaków i Niemców przypadających w tym roku, o Polonii w Niemczech, o sytuacji na Ukrainie i bezpieczeństwie – także energetycznym w Europie rozmawiał 12 czerwca 2019 r. marszałek Senatu Stanisław Karczewski z przewodniczącym Bundesratu Danielem Güntherem.

Czytaj więcej

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski 10 czerwca 2019 r. spotkał się z uczestnikami 3. edycji Stażu Prezydenckiego. Rozmawiano o pierwszych wolnych wyborach w tej części Europy, które odbyły się 30 lat temu do polskiego Senatu i o znaczeniu tego wydarzenia dla Polski i Europy.

Czytaj więcej

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski rozpoczął wizytę 6 czerwca 2019 r. na Białorusi od spotkania z przewodniczącym Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Republiki Białorusi Michaiłem Miasnikowiczem

Czytaj więcej